Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Kdo cestoval autobusem CK Čedok?
(příspěvků: 6)
autor:
Lida
vloženo:
27.07.2007 14:41:05
Kdo cestoval autobusem CK Čedok?Jsou sedadla pohodlná?Jaké máte zkušenosti?Děkuji,Lida
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hotel Belvedér - Železná Ruda
(příspěvků: 2)
autor:
Eva Nováčková
vloženo:
27.07.2007 07:31:54
Na jejich webových stránkách nesprávné informace. Rekonstrukce hotelu je pouze ve 2.patrech, 3. patro je nerekonstruované, ovšem za stejnou cenu. V některých pokojích nesplachuje WC. Teplá voda občas neteče i ráno. Strohé vybavení, ani rádio není. Pivovar...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Počasí v Chorvatsku v září
(příspěvků: 3)
autor:
klára
vloženo:
25.07.2007 09:40:59
Chtěli bychom je od 15.září do Chorvatska. Jaké je tam počasí? Je to jeste na koupání a ležení u moře?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
IM travelling
autor:
 anonym
vloženo:
25.07.2007 07:47:56
včera vyhlásili úpadek, neodletěli dvě letedla do Turecka a do Tunisu!!!
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Ck Daniela travel
(příspěvků: 1)
autor:
Kláára
vloženo:
24.07.2007 17:20:15
Právě jsem se vrátila z dovolené na Zakynthos s cestovní kanceláří Daniela travel a musím říct, že jsem byla velice spokojená. Vše bylo tak, jak jsme si vybrali. Tuto kancelář mohu vřele doporučit všem.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
ck shenkos řecko
(příspěvků: 3)
autor:
lala
vloženo:
23.07.2007 13:50:50
Dobrý den, máte nějaké zkušenosti s ck shenkos, jde mi především o zájezdy do řecka...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Klamná reklama CK Fischer
autor:
Bulgarian Visitor
vloženo:
21.07.2007 11:34:05
V katalogu CK Fischer jsme si vybrali zájezd do Bulharska, do městečka Sv. Vlas, hotel Larisa. Nabízen byl jako ,,rodinný hotel v klidné části města, vhodný pro rodiny s dětmi, vzdálen 300 m od pláže". Po příjezdu se nám ukázal hotel u hlavní silnice,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
rozdíly cestování
(příspěvků: 1)
autor:
tolen
vloženo:
21.07.2007 11:00:30
Dovolte abych popsal rozdíly v cestování k moři tedy v mém případě do Itálie. 1. osobním zařizováním - přes internet jsem si vybral destinaci letenky a ubytování jsem řešil na místě (trochu risk). Cena ubytování 50 eur / 2osoby na den se snídaní v...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
im travelling hruza
autor:
monika h
vloženo:
20.07.2007 19:28:48
naprosto souuhlasim ani já nedoporučuji cestovku Im travellign, vratili jsem se před několika dny z tunisu, kde jsme byly z cestouvkou a hrůza. Vubec jsme nedostali hotel co jsme měli zaplaceny, šoupli nas do nějaké díry, kde se nedalo ani koupat na...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Čedok
(příspěvků: 7)
autor:
dana
vloženo:
17.07.2007 16:55:02
Máme jet s Čedokem do Tunisu. dnes jsem se dozvěděla že odlet je v pátek ve 22,00 hod. Návrat v sobotu, odlet z Tunisu v 0,30 hod ráno ale pokoje se musí uvolnit do 10,00 v pátek dopolene.Potom sedíte na kufrech až do 0,30 hod.Kde je těch 8 dní pobytu?...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz