Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
pozor na DETUR a IM TRAVELLING
(příspěvků: 1)
autor:
 anonym
vloženo:
09.07.2007 11:13:14
imtravelling.webgarden.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Egejská riviéra - hotel Beach club Bargilya u Bodrumu
(příspěvků: 2)
autor:
Dany
vloženo:
07.07.2007 07:55:03
Tenhle hotel má v nabídce ck Fischer,nebyl už tam někdo ?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
lonicera world
autor:
Gabka
vloženo:
06.07.2007 17:20:10
Zdravim all. Nejdene nahodou někdo zitra dö lonicera world?Zitra je 7.7 07 Tak co???Odepiště:) My letime z ostravy a poznate me podle nalepky horsefeathers na kufru a pocmarane karticky akvila je to vse na kufru.Najde se nekdko?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
[detail příspěvku]
autor:
hanka
vloženo:
06.07.2007 10:40:13
ahoj zajimalo by me jestly nemate nekdo zkusenost s cestovni kancelari E.CK
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
ck shenkos
autor:
 anonym
vloženo:
06.07.2007 10:24:53
Letos jsem byla na dovolené v Egyptě s ck Shenkos a musím říct,že to bylo hrozné!!!Nemám na mysli samotný pobyt u moře,ale chování arabsky vypadající slečny,která je původem češka a zastupuje již zmíněnou ck jako delegátka!!!Tato slečna podávala naprosto...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Detur - Korfu
(příspěvků: 3)
autor:
Iva K.
vloženo:
06.07.2007 08:30:43
Včera jsem se vrátila z 10 denní dovolené na Korfu od cestovní kańceláře Detur. Destinace - Agios Georgios, hotel Achilles. Ostrov Korfu je nádherné místo, krásné moře. Ale to co jsme zažili v hotelu a s CK jsem v životě nezažila - HRůZA - v katalogu...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
pozor na CK ANCORA
(příspěvků: 13)
autor:
Růžena Sekyrová
vloženo:
05.07.2007 14:34:39
Byla jsem loni na dovolené na Korfu s CK ANCORA v letovisku Dassia. Měla jsem být ubytovaná v hotelu Telemachos. Jaké bylo překvapení,když nás ubytovali v bungalovech a hotel pronajímala CK Olympia pro Angličany. České turisty tam neubytovávali. Po příjezdu...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Báječná dovoléná
(příspěvků: 3)
autor:
Růžena Sekyrová
vloženo:
05.07.2007 14:07:49
Vrátili jsme se 4.7.2007 z Turecka z hotelu Lonicera World.Hotel je **** AL. Tato dovolená neměla chybu, tak perfektní služby, které zde mají se jen tak nevidí. Denně čisté ručníky,osušky, perfektní jídlo, pití, ovoce po celý den kdekoli v areálu, usměvavý...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Laganas studio Mary
(příspěvků: 4)
autor:
Milan
vloženo:
04.07.2007 18:46:10
Víte něco o ubytování ve studiu Mary v Laganasu?Jedeme s My Planet.Poraďte.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Naše zkušenost s jednáním CK Firo tour!
(příspěvků: 5)
autor:
Tizie
vloženo:
03.07.2007 19:23:02
Včera jsme se vrátili z dovolené na Karpathu a musím říct, že je to opravdu nádherný ostrov s krásnou přírodou, plážemi a čistým mořem, kam jsme se už nyní rozhodli jednou vrátit. Určitě však znovu nevyužijeme služeb CK Firo tour, se kterou jsme byli...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz