Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Turecko - kam?
(příspěvků: 6)
autor:
veronika
vloženo:
20.06.2007 19:24:20
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda má nekdo zkusenost s tureckou rivierou?chteli bychom tam s pritelem jet, na cene nezalezi, ale chteli bychom opravdu nejaky vyborny hotel a krasnou plaz. Muzete nekdo nejaky doporucit?dekuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Alivia-Bulharsko
(příspěvků: 3)
autor:
Lída
vloženo:
20.06.2007 16:48:41
Moc v této sféře šlapat neumím,chci jen oslovit Lenku,která cestuje do Bulharska,ozvi se mi,na maila ti napíšu víc.L.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Není aparmán jako apartmán
(příspěvků: 1)
autor:
Evina
vloženo:
19.06.2007 17:54:30
S CK Trip jsme byli na pětidenním poježdění v Tyrolských Alpách. Katalog CK slibuje ubytování ve dvou a čtyřlůžkových apartánech. Skutečnost? Ačkoli pár, bydleli jsme s další manželskou dvojicí v jednom pokoji. Ranní dělení o WC, sprchu a umyvadlo, vše...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Do Černé Hory kdykoli, nikdy však s Kovotourem...
autor:
Clar
vloženo:
19.06.2007 12:47:24
Do Černé Hory kdykoli, nikdy však s Kovotourem... Předloni jsme si zajistili prostřednictvím ostravské CK Kovotour Plus pobyt v malém, klidném, ale velmi krásném a zajímavém městečku Karlobag na Velebitském kanálu. Moc se nám tam líbilo, a tak...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
[detail příspěvku]
autor:
 anonym
vloženo:
19.06.2007 12:45:47
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Cestovka Airtemis
autor:
Marie
vloženo:
18.06.2007 21:35:25
taktez se pripojuji k pripadne hromadne zalobe.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hotel Corinthia - Chorvatsko
(příspěvků: 2)
autor:
Michaela
vloženo:
18.06.2007 13:56:12
Dobrý den, v červenci se chystáme na dovolenou na ostrov Krk do hotelu Corinthia, nemáte někdo s tímto hotelem zkušenost? Děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Cestovka Airtemis
(příspěvků: 22)
autor:
Pokud někdo budete vědět jak dál, napište ráda se připojím. Věra
vloženo:
13.06.2007 10:33:39
Patřím rovněž mezi podvedené klienty. Když jsem uhradila dne 10. 5.2007 zálohu, na druhý den jsem měla na e-mailu potvrzení o zaplacení. Když jsem uhradila dne 3.6.2007 doplatek ve výši 15.920,- Kč tak se vůbec neozvali. Nejsem z Prahy, ale jak vidím...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
pozor na ck airtemis travel
(příspěvků: 7)
autor:
Karolína
vloženo:
12.06.2007 21:45:18
pozor - zájezdy jsou zrušeny, nic neplaťte!!!! Karolína
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Airtemis travel
(příspěvků: 45)
autor:
jana dynterová
vloženo:
12.06.2007 15:31:12
Prosím, až se někdo dozvíte, jak pokračovat ohledně zaplacených zájezdů Airtemis travel napište mi na scalea@seznam.cz děkuji Jana
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz