Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
[detail příspěvku]
(příspěvků: 1)
autor:
 anonym
vloženo:
19.06.2007 12:45:47
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Cestovka Airtemis
(příspěvků: 1)
autor:
Marie
vloženo:
18.06.2007 21:35:25
taktez se pripojuji k pripadne hromadne zalobe.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hotel Corinthia - Chorvatsko
(příspěvků: 2)
autor:
Michaela
vloženo:
18.06.2007 13:56:12
Dobrý den, v červenci se chystáme na dovolenou na ostrov Krk do hotelu Corinthia, nemáte někdo s tímto hotelem zkušenost? Děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Cestovka Airtemis
(příspěvků: 22)
autor:
Pokud někdo budete vědět jak dál, napište ráda se připojím. Věra
vloženo:
13.06.2007 10:33:39
Patřím rovněž mezi podvedené klienty. Když jsem uhradila dne 10. 5.2007 zálohu, na druhý den jsem měla na e-mailu potvrzení o zaplacení. Když jsem uhradila dne 3.6.2007 doplatek ve výši 15.920,- Kč tak se vůbec neozvali. Nejsem z Prahy, ale jak vidím...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
pozor na ck airtemis travel
(příspěvků: 7)
autor:
Karolína
vloženo:
12.06.2007 21:45:18
pozor - zájezdy jsou zrušeny, nic neplaťte!!!! Karolína
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Airtemis travel
(příspěvků: 45)
autor:
jana dynterová
vloženo:
12.06.2007 15:31:12
Prosím, až se někdo dozvíte, jak pokračovat ohledně zaplacených zájezdů Airtemis travel napište mi na scalea@seznam.cz děkuji Jana
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
SUNNY DAYS
(příspěvků: 2)
autor:
MIVO
vloženo:
12.06.2007 11:59:05
Pokud si koupíte zájezd u CK SUNNY DAYS, počítejte a problémy!! Vybíráte hotel blízko letiště, poletíte tam kam to bude výhodnejší pro CK!!! Služby delegáte nulové!! V jejich případě neplatí "NÁŠ ZÁKAZNÍK NÁŠ PÁN" tak pozor!!!!
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hotel Nerton, Turecko Side
(příspěvků: 10)
autor:
Markéta
vloženo:
08.06.2007 13:47:27
Dobrý den, mohla bych poprosit o zkušenost s hotelem Nerton? V září letíme s 12-ti měsíčním synem, těšíme se. Turecko už jedeme podruhé, poprvé úžasný, lepší než Řecko, Itálie, Tunis, Egypt..alespoň pro nás:-))). Děkuji za vzácné poznatky*** Markéta
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
el hana beach tunisko - kdo jede
(příspěvků: 3)
autor:
 anonym
vloženo:
04.06.2007 10:20:27
Ahojky lidičky to jsem ráda, že se tento hotel docela chválí. Letime jsem s přítelem 12.6. Chci se zeptat jak je to v tunisko s pitím je tam hodne drahý nebo si ho radši máme vzít z Čech? dík Erika
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kam do Egypta??
(příspěvků: 3)
autor:
Zuzka78
vloženo:
02.06.2007 20:37:46
Ahoj, chystám se jet s dcerkou 5 let do Egypta..probírám se množstvím hotelů a nevím který vybrat..Ráda bych,aby nebyl vstup do moře přes korály - a hotel minim. ****, vyžití pro dětičky - animace a tak..Poradíte někdo?? Moc děkuji.
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz