Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Avsallar,Lonicera World
(příspěvků: 5)
autor:
Petr
vloženo:
27.05.2007 10:26:22
jedeme do Turecka poprvé, odlítáme 14.7. z Brna s CK Akvila, nejede někdo také , máme dvě děti 11 a 14 let, ozvěte se
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Blue Bay je super...
(příspěvků: 3)
autor:
 anonym
vloženo:
25.05.2007 22:24:37
Ahoj...mam velké zkušenosti s hotelem Blue Bay...v tomto hotelu sem byla již třikrát a letos tam jedu po čtvrté. Je to hotel spíše pro rodiny s dětmi ale i pro dospělé je tam dost zábavy. Každý den mimo pondělí je animační program. Pro ty co neví co...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Svět letecké dopravy
(příspěvků: 1)
autor:
aviationhouse
vloženo:
23.05.2007 12:07:31
Všem příznivcům letectví zajisté udělá radost nová publikace Svět letecké dopravy. Je určená všem, kt.se zajímaji nejen o leteckou dopravu, ale také o cestovní ruch. Díky publikaci získáte solidní základ poznatků v oblasti letecké dopravy, poskytování...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Tomi tour Itálie
autor:
Zdeny
vloženo:
22.05.2007 18:23:49
AHoj lidičky, nevím kolik lidí sem zavít, ale chci se optat, kdo byl na místě Palmová riviera v Martinsicuru?Moc by mi pomohlo, když bych se cokoli dozvěděla o tomto místě popř mi můžete někdo poslat fotky na nenny@centrum.cz Děkuji za cokoliv Zdenča
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Dotaz na Itálii Abruzzo Martinsicuro
autor:
Nenny
vloženo:
21.05.2007 19:44:05
Vážení účstníci zájezdu a přátelé na cestách, mám zájem zeptat a informovat se, kdo byl s cestovní kaneláří Tomitour v 3hvězdičkovém kempu Ducca Amadeo v Itálii?na palmové riviéře?nebo v aquaparku Onda Blu?Napište mi, a´t vím, zda to stojí za to.Kamarádi...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CHorvatsko s tomi tour
autor:
Zdenča
vloženo:
21.05.2007 17:55:42
Kemp Povljana- Pag S téměř ročním zpožděním zde zanechávám svůj příspěvěk, jak jsme cestovali a pobyli týden v Chorvatsku.S přítelem jsme se rozhodli pro cestovní kancelář Tomi tour na doporučení sestry a mažela a taky na doporučení reklam a levnosti...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CHorvatsko s tomi tour
(příspěvků: 2)
autor:
Zdenča
vloženo:
21.05.2007 17:55:38
Kemp Povljana- Pag S téměř ročním zpožděním zde zanechávám svůj příspěvěk, jak jsme cestovali a pobyli týden v Chorvatsku.S přítelem jsme se rozhodli pro cestovní kancelář Tomi tour na doporučení sestry a mažela a taky na doporučení reklam a levnosti...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
hotely v Avsallaru nebo Alanya
autor:
Veronika
vloženo:
18.05.2007 21:19:21
Dobrý den!Prosím, poraďte, chceme do Turecka s dítětem 24 měsíců.Hotel ****,strava AL,klidné místo,vyžití pro malé dítě,dobrá strava a pěkné moře. Hlavně ne obrovská a přelidněná pláž a mega hotelový komplex. Díky.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
informace na cesty
autor:
Hany
vloženo:
17.05.2007 12:04:39
pokud budete cestovat do Hurghady a potřebujete dobré rady, napište na masry@seznam.cz, byli jsme velice spokojeni se službami pracovníků místní CA.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Arcadia Air
(příspěvků: 2)
autor:
Petr
vloženo:
17.05.2007 09:26:07
Ahoj rád bych se zeptal zda-li někdo něco nevíte o Ck Arcadia Air, rádi bychom jeli s přítelkyní do Afriky na safari, vsiml jsem si jejich reklamy na internetu, a nabizeji pomerne dobry ceny zajezdu jak do Afriky tak i do Asie..
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz