Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
"Perla indickeho oceanu Srí Lanka"
(příspěvků: 23)
autor:
mhoff
vloženo:
08.05.2007 19:32:56
Info uvadene ck i na inter.str. se nezakladaji na pravde. Pritom nejsme v cestovani novacci.Jezdime od r.1990. Jak s ck, tak i solo. Sri Lanka velke zklamani. Nedoporucejeme. Oproti Thajsku, ktere je ok., jak priroda, tak sluzby, tak i mistni lide. Vsichni...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
sea club sharm
(příspěvků: 10)
autor:
Eva
vloženo:
06.05.2007 20:29:15
Nebyl jste někdo v tomto hotelu? Jaké máte zkušenosti? Díky
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Nefertari, Safaga
(příspěvků: 2)
autor:
Jiřina
vloženo:
02.05.2007 19:18:41
Včera jsem se vrátila z Egypta, hotel Nefertari.Oproti minulému roku(září) se totálně zhoršila kuchyně, pouze játra a bledé kuře. Ani med nebyl, snídaně celých 15dní stejné.Animátoři končí,mají novou práci v Hurghadě.Je tam nový animátor černoch MOMO,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
tunisko na vlastni kuzi - vyhodna cena
(příspěvků: 1)
autor:
pavlina
vloženo:
01.05.2007 12:45:16
tunisko na vlatsni kuzi ahoj dostala jsem se do nemile situace. loni jsem byla s pritelem v sousse a byli jsme tak nadseni, ze jsme si opet zarazervoali dovolenou prave v tunisku. bohuzel jsme se nedavno rozesli a kvuli vzpominkam tam sama ci s nekym...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Krym, Hoverla, ukrajinská a moldavská vínka a krásy
autor:
Jarda
vloženo:
01.05.2007 10:13:21
Hledá se spolucestovatel-ka na termín 16.6. - 27.6.2007. info: jarosmatula@seznam.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
pro anonyma
autor:
 anonym
vloženo:
26.04.2007 20:11:31
Máš problém? Obrať se s důvěrou na jiné stránky, které se ti budou věnovat. Seš trapnej.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
AIRSTOP
(příspěvků: 25)
autor:
Simona
vloženo:
22.04.2007 18:20:55
Dobrý den, chtěla bych se vydat na dovolenou s prostředkovatelskou firmou Airstop, máte s tím někdo zkušenosti?Nerada bych se vydala na ne zrovna levnou dovolenou a nejela na Frankfurtské letiště s tím abych se tam dozvěděla, že se tam žádný odlet pro...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hotel Arminda Kréta
(příspěvků: 3)
autor:
Eva Janečková
vloženo:
20.04.2007 12:48:07
Prosím o sdělení informací o hotelu Arminda na Krétě, jaké je ubytování, pláž, animační programy atd. Děkuji.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Rhodos
(příspěvků: 2)
autor:
Jana
vloženo:
20.04.2007 08:48:11
Máte někdo zkušenosti s ubytováním přímo ve městě Rhodos?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Řecko-busem
(příspěvků: 8)
autor:
Magda
vloženo:
19.04.2007 09:55:52
Vážení, prosím o info-hledám CK, která by mne a mého přítele dopravila levněji na dovolenou do Řecka (Parga, Lefkada) busem (+trajekt) v srpnu v terminu 4.8.-20.8.2007; nástupní místo v okrese Teplice. Děkuji
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz