Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
IM Travellin­g - VAROVÁNÍ
(příspěvků: 5)
autor:
 anonym
vloženo:
26.03.2007 13:01:29
Ahoj lidičky, sháním oklamané zákazníky této cestovní kanceláře, měli jsme s nimi jet do tureka na poznávací zájezd Antylye. Celý zájezd jsme zaplatili, CK ale zájezd zrušila a již 2 měsíce nám zadržují peníze!!! Sháním další oklamané zákazníky napište...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Palm Oasis
(příspěvků: 1)
autor:
Ivana Voříšková
vloženo:
26.03.2007 12:48:57
Kdo byl na Gran Canaria se určitě setkal se společností, která nabízela ,,velmi výhodnou" koupi multinemovitosti, neboli hotelového apartmánu na týden. Mnoho z nás se nechalo zlákat, výhodnými podmínkami a sliby v případě nezájmu zpětného odprodeje.K...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Viajes Sonnentravel, S.L.
autor:
Ivana Voříšková
vloženo:
26.03.2007 11:53:26
Obdrželi jsme od této cestovky po zakoupení členství poukaz na loď do USA. Po obdržení víz, jsme se snažili si tuto cestu zařídit, ale zatím zjišťujeme, že je to asi jeden velký podvod. Proto se obracim touto cestou, na všechny co mají nějaké zkušenosti...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Callela hotel Relax
autor:
Lenka
vloženo:
24.03.2007 18:37:07
No já jsem ve Španělsku byla už dvakrát a hotel Callela se mi líbil vím že se to nedá srovnávat s jinými hotely vyžších kategorií, ale mám na to velmi krásné vzpomínky a klidně bych tam jela znovu.A vy rozmazlenci si teda připlatte a nestěžujte si!!!!!!
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
TURECKO-Anitas Beach Club
(příspěvků: 18)
autor:
Zdenda
vloženo:
24.03.2007 18:23:32
Dobrý den, zvažuji dovolenou v Turecku, konkrétně v hotelu Anitas Beach club. Chtěl bych požádat, zda má někdo zkušenost s tímto hotelem a s možnosti vyžití v okolí, aby mi toto sdělil. Děkuji Zdenda.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
mauricius
(příspěvků: 3)
autor:
René
vloženo:
24.03.2007 12:12:58
Ahoj. Jedeme v pondělí 26. března 2007 na ostrov Mauricius a to jen s baťohem. Poradí nám někdo kde se nejlevněji ubytovat a stravovat a tak nějak vše co víte o ostrově. Díky
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
cesta do Rakouska
autor:
dRudi
vloženo:
23.03.2007 09:08:24
Ahoj lidičky, chtěl bych se Vás zeptat na Rakousko. v červnu/červenci hodlám vyrazit na třídení cestu do oblasti Kaprunu pod stan. Pojedem pravděpodobně 4 osoby autem. na serveru BongoBongo jsem se dočetl, že pro pobyt se doporučuju cca 40 Eur/osoba/den...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
do albanie
autor:
tomas
vloženo:
22.03.2007 20:53:27
Nova stranka o albanii www.doalbanie.cz krasny surfovani
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
[detail příspěvku]
(příspěvků: 3)
autor:
Lenka
vloženo:
22.03.2007 12:06:14
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda někdo necestoval s CK České kormidlo do Itálie.Letos se tam chystám s rodinou do Rimini hotel Fiorana. Neznáte to někdo?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
My planet
(příspěvků: 9)
autor:
Iva
vloženo:
21.03.2007 22:47:40
Nezná někdo ck My planet?
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz