Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
do albanie
(příspěvků: 1)
autor:
tomas
vloženo:
22.03.2007 20:53:27
Nova stranka o albanii www.doalbanie.cz krasny surfovani
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
[detail příspěvku]
(příspěvků: 3)
autor:
Lenka
vloženo:
22.03.2007 12:06:14
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda někdo necestoval s CK České kormidlo do Itálie.Letos se tam chystám s rodinou do Rimini hotel Fiorana. Neznáte to někdo?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
My planet
(příspěvků: 9)
autor:
Iva
vloženo:
21.03.2007 22:47:40
Nezná někdo ck My planet?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Otřesná dovolená s Blue Style
(příspěvků: 9)
autor:
Marta
vloženo:
20.03.2007 11:15:59
Chlěla bych varovat před CK Blue Style,něco tak otřesneho jsem ještě nezažila a nikomu ani nepříteli bych to nepřála.Bohužel v tom figurovali moje dvě děti.V loni jsem zašla do CK, stím že chci na dovolenou s dětmi 4 měsíční mimino a 5letý capart,podmínka...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Iberostar Djerba Beach
(příspěvků: 4)
autor:
Sabina
vloženo:
15.03.2007 09:53:52
Dobrý den,v květnu se chystáme na Djerbu s CK Firo do hotelu Iberostar Djerba Beach. Může mi nějaká dobrá duše napsat tipy a vychytávky jak to v tomto hotelu funguje? Jsou všechny pokoje s výhledem na bazény a moře nebo i do okolí? Pokud bychom se "dohodli"...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Počasí v srpnu na Kanárských ostrovech
autor:
Jana
vloženo:
14.03.2007 19:12:36
Prosím o informaci o počasí v druhé polovině srpna na Tenerife a na Lanzarote.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
MAROCO LEVNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(příspěvků: 2)
autor:
Ondra
vloženo:
13.03.2007 15:23:50
MAROKO, 20.10.2007 - 10.10.2007. (změna data možno všelijak posunout) letenka se všemi popllatky tam a zpět Praha - Marrakech - Praha jsem schopnej zajistit za 5 599,- . Případně bych se i k někomu přidal. Já 25 vše se dá domluvit - hory, moře, hostely,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Španělsko
(příspěvků: 4)
autor:
Zuzka
vloženo:
13.03.2007 12:20:06
Můžete mi doporučit nějaké pěkné místo, případně i hotel na pobřeží COSTA DORADA?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kréta
(příspěvků: 8)
autor:
Zuzka
vloženo:
09.03.2007 07:07:27
Může mi někdo poradit zda je lepší Kréta se stravováním nebo bez. Nevím jaké jsou tam ceny. Může někdo doporučit pěkné místo, aby bylo možné večer vyrazit do města a den si užít na pěkné písčité pláži vhodné pro děti. Loni jsem byla v Turecku /Alanyi/...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Parga- Řecko
autor:
Jana
vloženo:
07.03.2007 08:31:14
Může mi někdo napsat svůj názor na Pargu. Pokud hledám apartmány od nějaké solidní cestovky, všude uvádí, že blízko je kamenitá pláž, ale krásná písčitá pláž až km daleko.
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz