Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
mauricius
(příspěvků: 3)
autor:
René
vloženo:
24.03.2007 12:12:58
Ahoj. Jedeme v pondělí 26. března 2007 na ostrov Mauricius a to jen s baťohem. Poradí nám někdo kde se nejlevněji ubytovat a stravovat a tak nějak vše co víte o ostrově. Díky
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
cesta do Rakouska
(příspěvků: 1)
autor:
dRudi
vloženo:
23.03.2007 09:08:24
Ahoj lidičky, chtěl bych se Vás zeptat na Rakousko. v červnu/červenci hodlám vyrazit na třídení cestu do oblasti Kaprunu pod stan. Pojedem pravděpodobně 4 osoby autem. na serveru BongoBongo jsem se dočetl, že pro pobyt se doporučuju cca 40 Eur/osoba/den...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
do albanie
(příspěvků: 1)
autor:
tomas
vloženo:
22.03.2007 20:53:27
Nova stranka o albanii www.doalbanie.cz krasny surfovani
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
[detail příspěvku]
autor:
Lenka
vloženo:
22.03.2007 12:06:14
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda někdo necestoval s CK České kormidlo do Itálie.Letos se tam chystám s rodinou do Rimini hotel Fiorana. Neznáte to někdo?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
My planet
(příspěvků: 9)
autor:
Iva
vloženo:
21.03.2007 22:47:40
Nezná někdo ck My planet?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Otřesná dovolená s Blue Style
(příspěvků: 9)
autor:
Marta
vloženo:
20.03.2007 11:15:59
Chlěla bych varovat před CK Blue Style,něco tak otřesneho jsem ještě nezažila a nikomu ani nepříteli bych to nepřála.Bohužel v tom figurovali moje dvě děti.V loni jsem zašla do CK, stím že chci na dovolenou s dětmi 4 měsíční mimino a 5letý capart,podmínka...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Iberostar Djerba Beach
(příspěvků: 4)
autor:
Sabina
vloženo:
15.03.2007 09:53:52
Dobrý den,v květnu se chystáme na Djerbu s CK Firo do hotelu Iberostar Djerba Beach. Může mi nějaká dobrá duše napsat tipy a vychytávky jak to v tomto hotelu funguje? Jsou všechny pokoje s výhledem na bazény a moře nebo i do okolí? Pokud bychom se "dohodli"...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Počasí v srpnu na Kanárských ostrovech
autor:
Jana
vloženo:
14.03.2007 19:12:36
Prosím o informaci o počasí v druhé polovině srpna na Tenerife a na Lanzarote.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
MAROCO LEVNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(příspěvků: 2)
autor:
Ondra
vloženo:
13.03.2007 15:23:50
MAROKO, 20.10.2007 - 10.10.2007. (změna data možno všelijak posunout) letenka se všemi popllatky tam a zpět Praha - Marrakech - Praha jsem schopnej zajistit za 5 599,- . Případně bych se i k někomu přidal. Já 25 vše se dá domluvit - hory, moře, hostely,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Španělsko
(příspěvků: 4)
autor:
Zuzka
vloženo:
13.03.2007 12:20:06
Můžete mi doporučit nějaké pěkné místo, případně i hotel na pobřeží COSTA DORADA?
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz