Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Kréta
(příspěvků: 8)
autor:
Zuzka
vloženo:
09.03.2007 07:07:27
Může mi někdo poradit zda je lepší Kréta se stravováním nebo bez. Nevím jaké jsou tam ceny. Může někdo doporučit pěkné místo, aby bylo možné večer vyrazit do města a den si užít na pěkné písčité pláži vhodné pro děti. Loni jsem byla v Turecku /Alanyi/...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Parga- Řecko
(příspěvků: 3)
autor:
Jana
vloženo:
07.03.2007 08:31:14
Může mi někdo napsat svůj názor na Pargu. Pokud hledám apartmány od nějaké solidní cestovky, všude uvádí, že blízko je kamenitá pláž, ale krásná písčitá pláž až km daleko.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hotel Sun Club a CK Sunny Days
(příspěvků: 7)
autor:
Martina
vloženo:
06.03.2007 14:09:00
Chci poprosit,jestli někdo neví něco o hotelu Sun Club na Djerbě.Nic moc jsem o něm nenašla na rozdíl od jiných hotelů.Jedeme v červnu s Ck SD.Taky podle příspěvků nic moc.Jedem s malými dětmi,tak mám docela obavy.Díky moc.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Rhodos
(příspěvků: 1)
autor:
Jana
vloženo:
06.03.2007 08:05:20
Můžete doporučit nějaký dobrý hotel přímo ve městě Rhodos.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Bulharsko
(příspěvků: 5)
autor:
FOUSH
vloženo:
05.03.2007 21:30:26
Jedeme v létě do Bulharska bez stravování , potřeboval bych informaci , kolik eu budu asi tak potřebovat na 10 dní pro 2 - na jídlo , pití , výlet apod. nemám ponětí o cenách jaké tam jsou .Díky.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Řecko - Nei Pori
(příspěvků: 5)
autor:
Jana
vloženo:
04.03.2007 21:02:19
Byl jste někdo v v Nei Pori? Můžete doporučit?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
delegát/animátor
(příspěvků: 1)
autor:
Babu
vloženo:
04.03.2007 15:23:47
Ahoj. CHtěla jsem se zeptat, jestli jste někdo v minulosti pracoval jako animátor nebo delegát pro CK Vítkovice...Moc by mě zajímaly vaše názory a zkušenosti.Děkuji mockrát, prosím, ozvěte se.Je to akutní.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
zkušenosti s Myplanet ?
(příspěvků: 69)
autor:
Katka
vloženo:
03.03.2007 22:13:08
Chtěla bych se zeptat,zda má někdo zkušenost s CK MyPlanet.Máme zaplacený zájezd na Krétu,apartmány Spiros and Soula.Moc by jste mi pomohli.Díky.Katka
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Jarní lyžovačka v Alpách
(příspěvků: 3)
autor:
Jana
vloženo:
02.03.2007 17:41:09
Z důvodu vážného onemocnění v rodině prodám zájezd do Alp ve dnech 9. až 15.3.2007 pro 2 osoby. Doprava autobusem, polopenze. Sníh zajištěn - lyžování na ledovcích Sulden a Val Senals.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hotel a depandance Labineca
(příspěvků: 11)
autor:
Vera Nedvidkova
vloženo:
28.02.2007 18:37:35
Zdravim,v červnu se s přítelem chystam do gradacu(chorvatsko) do depandance Labineca. Znáte někdo tento hotel nebo to místo? byla bych moc ráda za jakoukoliv informaci. Moc děkuji
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz