Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Řecko - Nei Pori
(příspěvků: 5)
autor:
Jana
vloženo:
04.03.2007 21:02:19
Byl jste někdo v v Nei Pori? Můžete doporučit?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
delegát/animátor
(příspěvků: 1)
autor:
Babu
vloženo:
04.03.2007 15:23:47
Ahoj. CHtěla jsem se zeptat, jestli jste někdo v minulosti pracoval jako animátor nebo delegát pro CK Vítkovice...Moc by mě zajímaly vaše názory a zkušenosti.Děkuji mockrát, prosím, ozvěte se.Je to akutní.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
zkušenosti s Myplanet ?
(příspěvků: 69)
autor:
Katka
vloženo:
03.03.2007 22:13:08
Chtěla bych se zeptat,zda má někdo zkušenost s CK MyPlanet.Máme zaplacený zájezd na Krétu,apartmány Spiros and Soula.Moc by jste mi pomohli.Díky.Katka
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Jarní lyžovačka v Alpách
(příspěvků: 3)
autor:
Jana
vloženo:
02.03.2007 17:41:09
Z důvodu vážného onemocnění v rodině prodám zájezd do Alp ve dnech 9. až 15.3.2007 pro 2 osoby. Doprava autobusem, polopenze. Sníh zajištěn - lyžování na ledovcích Sulden a Val Senals.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hotel a depandance Labineca
(příspěvků: 11)
autor:
Vera Nedvidkova
vloženo:
28.02.2007 18:37:35
Zdravim,v červnu se s přítelem chystam do gradacu(chorvatsko) do depandance Labineca. Znáte někdo tento hotel nebo to místo? byla bych moc ráda za jakoukoliv informaci. Moc děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Prodám thajské bathy
(příspěvků: 6)
autor:
 anonym
vloženo:
22.02.2007 19:33:59
Prodám 1000 thajských bathů, které jsem zapomněla utratit. Jelikož už do Thajska nepoletím, jsou pro mne nepotřebné. bohab@seznam.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Prodí thajské bythy
autor:
 anonym
vloženo:
22.02.2007 19:32:12
Prodám 1000 thajských bathů, které jsem zapomněla utratit a jelikož už do Thajska nepoletím, jsou pro mne nepotřebné. bohab@seznam.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Mt.Kenya
(příspěvků: 3)
autor:
Katka K.
vloženo:
21.02.2007 17:23:26
Ahoj,jedeme v breznu do Keni a radi bychom si take udelali trek na Mt.Kenya. Nejspise nahoru cestou Sirimon a zpet cestou Naro Moru. Mate s s vystupem nekdo zkusenost? Zrejme budeme mit sebou stan a chtela jsem se zeptat jestli nemate nekdo zkusenost...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kena-ostrov Wasini a plaze
autor:
Katka K.
vloženo:
21.02.2007 17:07:27
Ahoj vsem, nebyl jste nekdo na ostrove Wasini, nevite, jake je tam ubytovani, kolik stoji a tak? Jedeme za tyden do Keni a na zaver naseho cestovani bychom chteli stravit par dni u more, nejlepe v nejakych jednoduchych bambusovych chatkach. Ani nevim...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Radisson Sas Taba
(příspěvků: 2)
autor:
Míša
vloženo:
19.02.2007 18:22:34
Míří někdo 2.4. 2007 do taby a hotelu radisson sas? Odlet Praha s Eximem... a má někdo zkušenost s počasím v tomto období a v této oblasti?
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz