Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Jižní Amerika(říjen/listopad07)
(příspěvků: 4)
autor:
Marketa
vloženo:
16.02.2007 11:51:31
Najde se nadšenec pro JA,se stejnýmy plány a vyhovujemu termín říjen,listopad?Hledám spolucestovatele za kamarádku,která nemůže odjet.Má představa:státy-Peru,Bolívie,Chile,Argentina.Bydlení formou levných hostelů,doprava busem,vlakem,treky,atd.Zkušenosti...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Dotaz: Taba - fakultativně Jordánsko
(příspěvků: 2)
autor:
Standa
vloženo:
15.02.2007 07:18:50
Zdravím, letos bych měl chuť vyrazit na dovču do egyptské Taby s možností návštěvy Jordánska. Nevíte někdo o cestovce, která by dělala fakultativní výlety do Jordánska aspoň dvoudenní? Hnát se na jeden den do Petry a hned zase zpátky mi přijde na škodu....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Havajske ostrovy
(příspěvků: 36)
autor:
Svetlana
vloženo:
14.02.2007 09:11:05
Ahoj. Byl nekdo z vas na Havajskych ostrovech a chtel by se podelit o svoje zazitky? Svetlana
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Je Egypt stejne špinavý jako Tunis?
(příspěvků: 6)
autor:
Wendy
vloženo:
12.02.2007 19:28:00
Byla jsem minulý rok v Tunisu a byla jsem znechucená jaká je tam všude špína, už bych tam v životě nejela..Je to v Egyptě stejné, Chtěla bych se tam podívat..Moc děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Soleada
(příspěvků: 1)
autor:
Milik
vloženo:
09.02.2007 04:34:06
Nemá někdo nějaké zkušenosti s CK Soleada z Liberce. Rádi bychom do Latinské Ameriky s touto CK a hledáme někoho, kdo by se podělil o své osobní zkušenosti. Děkuji M.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Avsallar,Lonicera World
(příspěvků: 150)
autor:
Markéta
vloženo:
08.02.2007 10:52:11
Chtěla jsem se zeptat,zdali byl někdo v Avsallaru, hotel Lonicera World.Tento rok se do Turecka chystáme poprvé (jezdíme Řecko), tak bych chtěla vědět něco co se týče pláží, hotelu a městečka. Jedeme tam i s malou,tak prosím o příspěvek,zdali má někdo...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Tenerifé
(příspěvků: 5)
autor:
iveta
vloženo:
07.02.2007 13:16:37
Rozhoduji se koupit zájezd ne Tenerifé ,ale do Puerto dela Cruz,ke konci května jaké tam je počasí někde jsem četla ,že zataženo,ale nevím jestli to nebylo myšleno v zimě.Nevím zda nemám zvolit jih.iveta
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Benátky
(příspěvků: 1)
autor:
Jana Dufková
vloženo:
05.02.2007 06:51:24
Prosím o radu někoho, kdo byl ubytovaný v Lido di Jesolo a jel "na vlastní pěst" do Benátek. Je lépe jet lodí nebo autem a parkovat přímo v Benátkách? Nebo snad do Mestre a dál vlakem? A jak fungují lodě po Benátkách?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kanárské ostrovy či Egypt - počasí v březnu
(příspěvků: 8)
autor:
veronika
vloženo:
29.01.2007 12:41:23
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda někdo nebyl v březnu na Kanárských ostrovech nebo v Egyptě. Zajímalo by mě jaké tam je v březnu počasí, kolik je v těchto dvou zemích stupnů. Rozhoduji se mezi těmito dvěma a na internetu nemohu ohledně klima v březnu...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Ceny na Jamajce a Dominikanské republice
(příspěvků: 6)
autor:
Petra
vloženo:
24.01.2007 11:09:12
Dobrý den, nevíte někdo, jak se pohybují orientační ceny potravin a ostatních služeb na Jamajce a v Dominikánské republice? Rozhodujeme se mezi těmito 2 zeměmi a nemůžeme nikde najít ceny potravin atd. Budu ráda za jakékoliv příspěvky o těchto zemích....
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz