Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Prodám thajské bathy
(příspěvků: 6)
autor:
 anonym
vloženo:
22.02.2007 19:33:59
Prodám 1000 thajských bathů, které jsem zapomněla utratit. Jelikož už do Thajska nepoletím, jsou pro mne nepotřebné. bohab@seznam.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Prodí thajské bythy
(příspěvků: 1)
autor:
 anonym
vloženo:
22.02.2007 19:32:12
Prodám 1000 thajských bathů, které jsem zapomněla utratit a jelikož už do Thajska nepoletím, jsou pro mne nepotřebné. bohab@seznam.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Mt.Kenya
(příspěvků: 3)
autor:
Katka K.
vloženo:
21.02.2007 17:23:26
Ahoj,jedeme v breznu do Keni a radi bychom si take udelali trek na Mt.Kenya. Nejspise nahoru cestou Sirimon a zpet cestou Naro Moru. Mate s s vystupem nekdo zkusenost? Zrejme budeme mit sebou stan a chtela jsem se zeptat jestli nemate nekdo zkusenost...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kena-ostrov Wasini a plaze
autor:
Katka K.
vloženo:
21.02.2007 17:07:27
Ahoj vsem, nebyl jste nekdo na ostrove Wasini, nevite, jake je tam ubytovani, kolik stoji a tak? Jedeme za tyden do Keni a na zaver naseho cestovani bychom chteli stravit par dni u more, nejlepe v nejakych jednoduchych bambusovych chatkach. Ani nevim...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Radisson Sas Taba
(příspěvků: 2)
autor:
Míša
vloženo:
19.02.2007 18:22:34
Míří někdo 2.4. 2007 do taby a hotelu radisson sas? Odlet Praha s Eximem... a má někdo zkušenost s počasím v tomto období a v této oblasti?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Jižní Amerika(říjen/listopad07)
(příspěvků: 4)
autor:
Marketa
vloženo:
16.02.2007 11:51:31
Najde se nadšenec pro JA,se stejnýmy plány a vyhovujemu termín říjen,listopad?Hledám spolucestovatele za kamarádku,která nemůže odjet.Má představa:státy-Peru,Bolívie,Chile,Argentina.Bydlení formou levných hostelů,doprava busem,vlakem,treky,atd.Zkušenosti...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Dotaz: Taba - fakultativně Jordánsko
(příspěvků: 2)
autor:
Standa
vloženo:
15.02.2007 07:18:50
Zdravím, letos bych měl chuť vyrazit na dovču do egyptské Taby s možností návštěvy Jordánska. Nevíte někdo o cestovce, která by dělala fakultativní výlety do Jordánska aspoň dvoudenní? Hnát se na jeden den do Petry a hned zase zpátky mi přijde na škodu....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Havajske ostrovy
(příspěvků: 36)
autor:
Svetlana
vloženo:
14.02.2007 09:11:05
Ahoj. Byl nekdo z vas na Havajskych ostrovech a chtel by se podelit o svoje zazitky? Svetlana
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Je Egypt stejne špinavý jako Tunis?
(příspěvků: 6)
autor:
Wendy
vloženo:
12.02.2007 19:28:00
Byla jsem minulý rok v Tunisu a byla jsem znechucená jaká je tam všude špína, už bych tam v životě nejela..Je to v Egyptě stejné, Chtěla bych se tam podívat..Moc děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Soleada
autor:
Milik
vloženo:
09.02.2007 04:34:06
Nemá někdo nějaké zkušenosti s CK Soleada z Liberce. Rádi bychom do Latinské Ameriky s touto CK a hledáme někoho, kdo by se podělil o své osobní zkušenosti. Děkuji M.
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz