Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Avsallar,Lonicera World
(příspěvků: 150)
autor:
Markéta
vloženo:
08.02.2007 10:52:11
Chtěla jsem se zeptat,zdali byl někdo v Avsallaru, hotel Lonicera World.Tento rok se do Turecka chystáme poprvé (jezdíme Řecko), tak bych chtěla vědět něco co se týče pláží, hotelu a městečka. Jedeme tam i s malou,tak prosím o příspěvek,zdali má někdo...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Tenerifé
(příspěvků: 5)
autor:
iveta
vloženo:
07.02.2007 13:16:37
Rozhoduji se koupit zájezd ne Tenerifé ,ale do Puerto dela Cruz,ke konci května jaké tam je počasí někde jsem četla ,že zataženo,ale nevím jestli to nebylo myšleno v zimě.Nevím zda nemám zvolit jih.iveta
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Benátky
(příspěvků: 1)
autor:
Jana Dufková
vloženo:
05.02.2007 06:51:24
Prosím o radu někoho, kdo byl ubytovaný v Lido di Jesolo a jel "na vlastní pěst" do Benátek. Je lépe jet lodí nebo autem a parkovat přímo v Benátkách? Nebo snad do Mestre a dál vlakem? A jak fungují lodě po Benátkách?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kanárské ostrovy či Egypt - počasí v březnu
(příspěvků: 8)
autor:
veronika
vloženo:
29.01.2007 12:41:23
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda někdo nebyl v březnu na Kanárských ostrovech nebo v Egyptě. Zajímalo by mě jaké tam je v březnu počasí, kolik je v těchto dvou zemích stupnů. Rozhoduji se mezi těmito dvěma a na internetu nemohu ohledně klima v březnu...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Ceny na Jamajce a Dominikanské republice
(příspěvků: 6)
autor:
Petra
vloženo:
24.01.2007 11:09:12
Dobrý den, nevíte někdo, jak se pohybují orientační ceny potravin a ostatních služeb na Jamajce a v Dominikánské republice? Rozhodujeme se mezi těmito 2 zeměmi a nemůžeme nikde najít ceny potravin atd. Budu ráda za jakékoliv příspěvky o těchto zemích....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Alexandria CK
(příspěvků: 11)
autor:
Jana
vloženo:
21.01.2007 13:29:26
Dobrý den, chtěla bych se jen zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s touto cestovkou. chtěla bych s nimi jet letos do Řecka. Děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
apart hotel amiral
autor:
Vojaček
vloženo:
19.01.2007 22:28:49
chtěli bychom jet na zakyntos.líbil se mi apart hotel admiral mate zkušenost děkuji oblast Tsilivi
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
egypt
(příspěvků: 2)
autor:
kamila
vloženo:
18.01.2007 16:57:32
Můžete někdo poradit do jakého hotelu v Egyptě Sharm El Sheikh? Mame vybrané hotely Dreams Vacation, Crown Plaza nebo Hauza beach.Máme sebou dvě děti 10 a 6 let.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Victoria, Brno
(příspěvků: 74)
autor:
D
vloženo:
18.01.2007 14:53:52
ahoj všichni, jestli máte někdo zkušenosti s CK Victoria z Brna, prosím napište. Jeli bysme s ní do Chorvatska, ale rádi bysme věděli, do čeho jdem. Tak díky a pěkný den.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Velikonoce 2007 na Mauritiu
autor:
smetanová
vloženo:
16.01.2007 18:14:28
Hledám příjemnou a sportovní starší společnici na 14-denní zájezd na Mauritius-odjezd 31.3.2007.Potřebuji obsadit dvoulůžkový pokoj, aby byla cena zájezdu příznivější.Prosím nadšenou cestovatelku, aby se ozvala co nejdřív kvůli zajištění letenky.
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz