Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Alexandria CK
(příspěvků: 11)
autor:
Jana
vloženo:
21.01.2007 13:29:26
Dobrý den, chtěla bych se jen zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s touto cestovkou. chtěla bych s nimi jet letos do Řecka. Děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
apart hotel amiral
(příspěvků: 1)
autor:
Vojaček
vloženo:
19.01.2007 22:28:49
chtěli bychom jet na zakyntos.líbil se mi apart hotel admiral mate zkušenost děkuji oblast Tsilivi
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
egypt
(příspěvků: 2)
autor:
kamila
vloženo:
18.01.2007 16:57:32
Můžete někdo poradit do jakého hotelu v Egyptě Sharm El Sheikh? Mame vybrané hotely Dreams Vacation, Crown Plaza nebo Hauza beach.Máme sebou dvě děti 10 a 6 let.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Victoria, Brno
(příspěvků: 74)
autor:
D
vloženo:
18.01.2007 14:53:52
ahoj všichni, jestli máte někdo zkušenosti s CK Victoria z Brna, prosím napište. Jeli bysme s ní do Chorvatska, ale rádi bysme věděli, do čeho jdem. Tak díky a pěkný den.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Velikonoce 2007 na Mauritiu
autor:
smetanová
vloženo:
16.01.2007 18:14:28
Hledám příjemnou a sportovní starší společnici na 14-denní zájezd na Mauritius-odjezd 31.3.2007.Potřebuji obsadit dvoulůžkový pokoj, aby byla cena zájezdu příznivější.Prosím nadšenou cestovatelku, aby se ozvala co nejdřív kvůli zajištění letenky.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
BlueStyle NEBRAT!!
(příspěvků: 60)
autor:
Richard
vloženo:
15.01.2007 17:46:58
Na podzim jsem byl s BlueStyle poprvé a naposledy. Je to banda podvodníků.Polovina lidí z letadla včetně nás na ně podala tr. oznámení a různé jiné stížnosti ale bez šance protože mají postaveny smlouvy na hraně zákona.Od té doby jezdíme s Eximem a jsme...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
FREE UBYTOVANI
autor:
sona
vloženo:
14.01.2007 18:48:34
Slyšela jsem o možnosti ubytování ve světě formou výměny nebo za poskytnuté služby - např. péče o domácího mazlíčka. Má s tím někdo zkušenost? Děkuji za radu.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kdo zná ck Atlantika ?
(příspěvků: 3)
autor:
Vladimír Podaný
vloženo:
06.01.2007 14:50:40
Prosím máte někdo zkušenosti s CK Atlantika z Přerova.Ch těli bychom s ní do Italie.Máme zájem pouze o sprostředkování ubytování s vlastní dopravou.Moc díky Láďa
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Individuálně do Thajska
(příspěvků: 25)
autor:
Renata Matalová
vloženo:
05.01.2007 22:22:50
Ahoj, má někdo zkušenost s individuálním cestováním do Thajska?Byla jsem tam již jednou s CK FIRO TOUR na Patay,moc pěkné,výborný delegátský servis,pěkné ubytování v hotelu Loma,ale ráda bych poznala tuto zemi blíže a ráda bych se podívala mimo velké...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Via Nostra
(příspěvků: 2)
autor:
Petra
vloženo:
04.01.2007 19:00:54
www.vianostra.net - sekce Sny a skutečnost - pokud máte špatnou skušenost s cestovnou kanceláří, dejte nám vědet, Vaši skušenost rádi uveřejníme i se stanoviskem Združení na ochranu spotřebitelů a reakcí samotné dotčené cestovky...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz