Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Kdo zná ck Atlantika ?
(příspěvků: 3)
autor:
Vladimír Podaný
vloženo:
06.01.2007 14:50:40
Prosím máte někdo zkušenosti s CK Atlantika z Přerova.Ch těli bychom s ní do Italie.Máme zájem pouze o sprostředkování ubytování s vlastní dopravou.Moc díky Láďa
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Individuálně do Thajska
(příspěvků: 25)
autor:
Renata Matalová
vloženo:
05.01.2007 22:22:50
Ahoj, má někdo zkušenost s individuálním cestováním do Thajska?Byla jsem tam již jednou s CK FIRO TOUR na Patay,moc pěkné,výborný delegátský servis,pěkné ubytování v hotelu Loma,ale ráda bych poznala tuto zemi blíže a ráda bych se podívala mimo velké...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Via Nostra
(příspěvků: 2)
autor:
Petra
vloženo:
04.01.2007 19:00:54
www.vianostra.net - sekce Sny a skutečnost - pokud máte špatnou skušenost s cestovnou kanceláří, dejte nám vědet, Vaši skušenost rádi uveřejníme i se stanoviskem Združení na ochranu spotřebitelů a reakcí samotné dotčené cestovky...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
V A R O V Á N Í ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
(příspěvků: 2)
autor:
Kalák
vloženo:
24.12.2006 18:47:49
Zdravím všechny případné zájemce o zprostředkování ubytování v Londýně a zároveň bych je tímto chtěl i VAROVAT!!! před praktikami agentury CZECHIA ltd. která nabízí svoje služby na nettu. Obrázky, které vidíte na jejich stránkách NEODPOVÍDAJÍ!!! v žádném...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
průvodce Thajskem
(příspěvků: 1)
autor:
Věra
vloženo:
14.12.2006 09:46:30
Neprodá někdo průvodce Lonely Planet Thajskem?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Delegátka
(příspěvků: 1)
autor:
Iva
vloženo:
13.12.2006 21:42:46
Chtěla, jsem vas poprosit a zaroven se zeptat, jestli nemate nekdo nejakou dobrou zkusenost a adresu na CK, kde hledaji delegaty na leto 2007. Predem dekuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Alivia
(příspěvků: 16)
autor:
jaki
vloženo:
13.12.2006 15:04:05
Prosím,kdo má zkušenost s touto Ck,jaké služby poskytuje?Byli jste spokojeni?Mám zájem s nimi příští rok jet do Bulharska,tak se chci předem informovat.Děkuji.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
S kterou CK do Tuniska ?
(příspěvků: 15)
autor:
Libor
vloženo:
11.12.2006 22:51:27
Poradí mi někdo, která CK je spolehlivá pro Tunisko ? Každý haní CK Eximtours ,ale my jsme s nimi byli v Sousse v r.2004 a byli jsme velmi spokojeni. Takže s kým ?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Lodí do Izraele
(příspěvků: 3)
autor:
mimouch
vloženo:
07.12.2006 15:10:32
Dobrý den, potřebuji se dostat s autem do Izraele, ale nemohu najít žádné lodní spojení. Ani do Izraele přímo, ani případně do Egypta, odkud je to potom po souši kousek. Přes Sýrii a Jordánsko se mi příliš nechce. Nemáte někdo tušení, kde vyhledat lodní...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Vítr khamsi 150 km/hod
(příspěvků: 5)
autor:
Ing. M.Tureček
vloženo:
05.12.2006 08:44:05
Přečetl jsem si, že v březnu-dubnu "vane" tento vítr v Egyptě. Prosím kdo tam byl - jak to vlastně vypadá ? To by tam snad nikdo nejel.
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz