Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
grand side
(příspěvků: 1)
autor:
 anonym
vloženo:
15.11.2006 13:24:25
Byl,prosim Vas,někdo v hotelu Grand side v Turecku? Poradte prosim zda tam mame vyrazit.Diky
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Egypt - Taba
(příspěvků: 12)
autor:
Marcela
vloženo:
02.11.2006 01:27:37
Byla jsem v září v hotelu Radisson SAS.Pokud nehledáte noční život, je to absolutní relax, hotel perfektní, moře vč. korálu super.Kdo chce vidět Izrael a jordánskou Petru, vřele doporučuji.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Peru duben / květen 2007
autor:
Petr
vloženo:
01.11.2006 21:53:42
Hledáme spolucestovatele do Peru na 25 dní,v plánu jsou hory i památky,příroda,atd. retezat@tiscali.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Varovani pred CK Sunny days
(příspěvků: 2)
autor:
Tyka
vloženo:
01.11.2006 17:53:46
Co řeknete na toto? Na premiéře filmu Prachy dělaj člověka jsme vyhráli poukázku na 10 000,- s možností výběru dovolené u CK Sunny days. Už při přebírání poukázky před kamerami jsem si byla dobře vědoma z médií i osobních zkušeností blízkých, že jde...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Emiráty s EXIM Tours ?
(příspěvků: 6)
autor:
Sára
vloženo:
31.10.2006 15:57:59
Navštívil jste někdo hotel Al Hamra Fort***** v Emirátech? Nabízí ho za slušnou cenu CK EXIM TOURS a tak by mne zajímaly Vaše názory na tento hotel, případně na organizaci celého pobytu s EXIM TOURS.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Emiráty s EXIM Tours ?
(příspěvků: 6)
autor:
Sára
vloženo:
31.10.2006 15:49:26
Má někdo zkušenost se zájezdem do SAE s CK EXIM TOURS ?? Nabízí docela slušné ceny,ale nevím zda nejsou na úkor kvality. Myslím tím např.charterový let s mezipřistáním, hotely poměrně vzdálené od Dubaje, služby delegáta, apod. Poradíte???
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Peru duben/květen 2007
autor:
Petr
vloženo:
30.10.2006 21:50:17
Jedeme do Peru 13.04.2007-07.05.2007 a sháníme spolucestovatele.V plánu máme klasiku jako např.Matchu Picchu,Titicaca,Cuzco,napoprvé to nejde vynechat a taky výstup na horu buď Chachani nebo El Misti.Je možné se domluvit na celé cestě nebo jenom na části...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Blue Style má zkušenost
(příspěvků: 5)
autor:
Somosi 13
vloženo:
29.10.2006 21:05:21
Není podstatné zda nabízený zájezd či služba stojí 5000,-Kč nebo 15000,-Kč,jak se v diskusním foru někteří zmińují,důležité však je zda CK splní to co se zavazuje.Každého zájemce o tuto CK by mělo varovat to, že je nabízen 11 - ti denní pobyt s plnou...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Blue Style ´
autor:
 anonym
vloženo:
29.10.2006 17:42:59
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Litva, Lotyšsko, Esstonsko - fotky a rozhovor pro časopis
autor:
Mysha
vloženo:
23.10.2006 19:21:00
Milí cestovatelé, hledám někoho, kdo by mi mohl poskytnout rozhovor (po e-mailu) o pobalstských zemích a fotky. Píši článek pro rodinný časopis Srdce. Uzávěrka je 31. října 2006, takže to docela spěchá. Prosím, ozvěte se mi na mail mysha@myshaweb.cz....
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz