Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Fuerteventura
(příspěvků: 1)
autor:
irena
vloženo:
14.10.2006 14:06:03
Ahojky, chystáme se na Fuerteventuru a uvítáme typy, kam vyrazit a která oblast je nejhezčí. Díky moc. Irena a Láďa.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Fuerteventura - Oasis Tamarindo
(příspěvků: 2)
autor:
Irena a Láďa
vloženo:
14.10.2006 14:03:14
Ahojky, prosím, byli jste někdo v tomto hotelu? Chystáme se tam na Silvestra a sháníme reference. Díky moc.Irena a Láďa
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
stopařka hledá stopařku
autor:
Martina
vloženo:
05.10.2006 16:57:17
Slyste, slyste: Hledam holcinu na stopa, která by jela se mnou, taky holkou, tedka nekdy, no proste co nejdrív, nekam stopem.Nejradši nekam, kde je ješte teplo(SŠpanelsko, Portug,...,kamkoliv). A vubec sháním soucasný žijící...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
LONDYN ZA BABKU
autor:
DUCINKA
vloženo:
04.10.2006 14:32:07
ZDRAVIM VSECHNY, Z OSOBNICH DUVODU NEMUZU VYUZIT LETENKY, KTERE JSEM PRO SEBE A 2 ZNAME KOUPILA DO LONDYNA. RADA JE PRODAM, KLIDNE TREBA ZA POLOVICNI CENU NEBO DLE DOHODY. SAMOZREJME JE NUTNE ZMENIT JMENA, POPLATEK CCA.15LIBER. NIZE PRIPOJUJI PRESNE...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Maledivy - ostrov Kuredu
(příspěvků: 3)
autor:
Jana
vloženo:
03.10.2006 23:07:00
Dne 14.09.06 jsem letela s pritelem na ostrov Kuredu, ktery mohu jen doporucit.Byli jsme ubytovany v plazovych vilach ktere jsou sice drazsi nez bungalovy, zato na lepsi strane ostrova a maji hezci plaz a moznost koupani. Bungalovy jsou jednoduse zarizene...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Dobra zkusenost s batohem
autor:
Ivana Horakova
vloženo:
03.10.2006 13:19:58
Ahoj, rada bych se s vami podelila s velkym vyberem batohu a hlavne i tech mensich, ktere se spatne shaneji, na internetu - na obchodu sbaleno.cz, na ktery mne upozornila kamaradka. Docela dobre jsem se tam vybavila!
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
thajsko v březnu
(příspěvků: 3)
autor:
verča
vloženo:
02.10.2006 19:29:41
chtěla bych se zeptat jaké je počasí v Thajsku v březnu a především jakou lokalitu navštívit. Jedeme poprvé a tak bych chtěla něco od někoho ověřené. Předem díky
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Lanzarote - Costa Teguise
autor:
Kazzi
vloženo:
02.10.2006 14:31:31
Plánujeme Kanáry a pátráme po osobních zkušenostech? Ceny, prostředí a případně info o Club Siroco. Díky za případné reference
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Mauritius - bydlení
(příspěvků: 11)
autor:
Jana
vloženo:
01.10.2006 22:53:07
Je možné jet na Mauritius s tím, že nemáme zajištěné ubytování a tam něco výhodně sehnat? Jde nám o to, že jsme vyhráli letenky, jenže jen letenky a ubytování přes cestovky je fakt dost finančně náročné. Byli jste tam někdo a zkusili nebo třeba si jen...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
[detail příspěvku]
(příspěvků: 7)
autor:
Marie
vloženo:
29.09.2006 21:54:47
Letos v srpnu jsem si koupila zájezd na Krétu, do hotelu Maya Beach v Gouves od CK Detur. Hotel měl mít 3+ s AI. Skutečnost byla taková, že strava byla servírovaná, ale hlavně příšerná, nejedlá. Na reklamaci odpověděla CK IM traveling, že vlastně vše...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz