Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
thajsko v březnu
(příspěvků: 3)
autor:
verča
vloženo:
02.10.2006 19:29:41
chtěla bych se zeptat jaké je počasí v Thajsku v březnu a především jakou lokalitu navštívit. Jedeme poprvé a tak bych chtěla něco od někoho ověřené. Předem díky
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Lanzarote - Costa Teguise
(příspěvků: 2)
autor:
Kazzi
vloženo:
02.10.2006 14:31:31
Plánujeme Kanáry a pátráme po osobních zkušenostech? Ceny, prostředí a případně info o Club Siroco. Díky za případné reference
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Mauritius - bydlení
(příspěvků: 11)
autor:
Jana
vloženo:
01.10.2006 22:53:07
Je možné jet na Mauritius s tím, že nemáme zajištěné ubytování a tam něco výhodně sehnat? Jde nám o to, že jsme vyhráli letenky, jenže jen letenky a ubytování přes cestovky je fakt dost finančně náročné. Byli jste tam někdo a zkusili nebo třeba si jen...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
[detail příspěvku]
(příspěvků: 7)
autor:
Marie
vloženo:
29.09.2006 21:54:47
Letos v srpnu jsem si koupila zájezd na Krétu, do hotelu Maya Beach v Gouves od CK Detur. Hotel měl mít 3+ s AI. Skutečnost byla taková, že strava byla servírovaná, ale hlavně příšerná, nejedlá. Na reklamaci odpověděla CK IM traveling, že vlastně vše...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hurgáda - počasí v březnu
(příspěvků: 10)
autor:
Veronika
vloženo:
27.09.2006 08:43:29
Ahoj, chystáme se koncem března jet do Egypta - Hurgáda. Byl jste tam někdo v tomto období? Jaké je tam počasí? Díky Veronika
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Dálniční poplatky v BENELUXU
(příspěvků: 2)
autor:
Pavel
vloženo:
26.09.2006 18:53:19
Nevíte někdo jestli se v Belgii, Nizozemí a Lucembursku platí dálniční poplatky?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
únor na Srí Lance
(příspěvků: 1)
autor:
fiona
vloženo:
24.09.2006 15:27:22
prosím, byl někdo v únoru na Srí Lance a mohl by mi dát jakékoliv info ? Plánuji pobyt v hotelu Club Palm Garden s Firo tour. Moc děkuji za každou odpověď.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
kam jet do egypta - jaky je nejlepsi resort/lokalita
(příspěvků: 1)
autor:
Eva
vloženo:
23.09.2006 18:51:19
Moji rodice se nas chystaji vzit do Egypta k mori. Ja bych sice nejradeji jela na poznavaci zajezd, jelikoz je mi lito prolezet tyden na plazi v zemi, kde je toho tolik co k videni,ale co, lepsi neco, nez nic a proto bych chtela poradit,kam nejlepe jet....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hotel Club Portinatx - Ibiza?
(příspěvků: 32)
autor:
Milan
vloženo:
19.09.2006 22:35:37
Ahoj všem, neznáte někdo hotel Club Portinatx na Ibize? Nabízí ho nově Tomitour a docela se nám líbí. Na netu jsem moc reakcí nenašel. Díky moc všem.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Na dovolenou do Bulharska autem
(příspěvků: 13)
autor:
petronilo
vloženo:
16.09.2006 10:32:55
Zajímalo by mne, jaké zkušenosti a zážitky máte z cesty autem do Bulharska. Měli jste cestou nějaké problémy?
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz