Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Taba Egypt
(příspěvků: 3)
autor:
Roman
vloženo:
14.09.2006 09:44:01
Sháním prosím informace o hotelu Holiday Inn Taba, má někdo zkušenosti??? Děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Turecká riviéra - kemping Nova Beach
(příspěvků: 5)
autor:
Vladka
vloženo:
11.09.2006 22:26:21
Nemáte prosím někdo zkušenosti s tímto kempem v Turecku?Nebo aspon zkušenosti s pobyty v Turecku celkově...Díky***
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hotel Attali Village Kreta
(příspěvků: 4)
autor:
Jarka
vloženo:
09.09.2006 14:54:27
Chystame se do tohoto hotelu s 2.5letou dcerou.Prosim o podeleni zkusenosti s timto hotelem.Diky
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Indie - Goa
(příspěvků: 1)
autor:
Karel
vloženo:
08.09.2006 20:37:32
V katalozích českých CK se letos objevila celkem zajímavá Indická destinace Goa za celkem solidní ceny.Docela se mi tohle místo začíná líbit a uvažuju o jeho návštěvě.Mám za sebou návštěvu Thajska a tak by mne taky zajímalo,jestli nebudu z Goye zklamaný.Zajímá...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
egypt hotel Jasmine Village
(příspěvků: 2)
autor:
robert
vloženo:
07.09.2006 17:39:29
Sháním informace o tomto hotelu
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Sindbad Mashrabiya
autor:
Pája
vloženo:
07.09.2006 15:22:20
V tomto hotelu jsme byli v srpnu a můžu vřele doporučit.Čisto, útulno,rodinné prostředí, překrásná zahrada, služby na úrovni - naprostá spokojenost.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Tibet
(příspěvků: 4)
autor:
 anonym
vloženo:
01.09.2006 23:56:57
Nevíte nkdo zda je cestovka která zajistí víza do Tibetu,předem děkuji. www.biker750.estranky.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Tunisko Fakultativní výlety
autor:
 anonym
vloženo:
01.09.2006 18:05:44
Fakultativní výlety lze uskutečnit i bez provize kterou zaplatíte cestovní kanceláři, například u 2 denního výletu na saharu lze takto ušetřit více než 1000,-Kč/osoba viz:http://tiptravel.cz/tunisko-djerba/
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
[detail příspěvku]
autor:
 anonym
vloženo:
31.08.2006 18:29:27
POKUD VÍM,CK NEOVLINÍ CHARTROVÝ LET,TUDÍŽ MUSÍTE POČÍTAT S TÍM,ŽE NEMUSÍTE ODLETĚT HNED RÁNO A PŘILÉTAT ODPOLEDNE,PŘESNĚ PODLE VAŠICH PLÁNŮ,TAK BY TO NEZAŘÍDIL ANI PAN BŮH.TAK ZAČNĚTE S TOU KRITIKOU NĚCO DĚLAT A NETLACHEJTE TADY.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Costa Rica
autor:
Lucie Kozáková
vloženo:
30.08.2006 10:59:55
Ahoj, prosila bych iformace o možnosti studia španělštiny a práce en Costa Rica. Pokud někdo má nějaké zkušenosti prosím dejte vědět. Děkuji
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz