Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Vila Sozopol - Bulharsko
(příspěvků: 5)
autor:
rodina Sobotova
vloženo:
14.08.2006 21:09:51
Ubytování ve Vile Sozopol je opravdu na úrovni.Čisto,příjemné prostředí a ochotný personál.Nachází se ve staré části Sozopolu.Máte tam své soukromí,klid a pohodu.Příjemný je bazén, který patří k vile a je určen pouze pro návštěvníky.Cizí lidé tam nemají...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Byl jste někdo v Biogradu na Moru ?
(příspěvků: 4)
autor:
Helena
vloženo:
13.08.2006 16:30:39
Letos jedeme do Chorvatstka do Biogradu na moru. Můžete mi někdo napsat jaké to tam je, jak se Vám líbilo?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Pozor na SUNNY DAYS
(příspěvků: 5)
autor:
Vojtěch Kříž
vloženo:
11.08.2006 09:59:38
V 07/2006 jse koupil prostřednictvím Net Travel.cz letecký zájezd na Rhodos hotel Ialyssos Bay. Údajně 12-denní, ve skutečnosti úplně jinak. Moje chyba, měl jsem si to zkontrolovat. Co ale bylo nejhorší, že po příletu 24. 07. 2006 v 02,45 hod. nám bylo...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hurgada-Charm Life Paradise Resort
(příspěvků: 8)
autor:
marcela pavlíková
vloženo:
09.08.2006 13:57:42
Zdravím všechny,nemáte někdo čerstvé zkušenosti s hotelem Charm Life Paradise Resort v Hurgadě? V poslední době se na něj množí špatné recenze a CK Exim Tours už mu v katalogu změnila hvězdičky ze ***+ na ***. Díky za jakékoliv info. marcela
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Rudolf reisen - prosba o radu
(příspěvků: 4)
autor:
karel
vloženo:
08.08.2006 23:28:03
V Thajsku jsem byl 4X s českými CK(1x Firo,2x Exim,1x Siam) a letos mne napadlo zkusit zájezd s německou CK(cesta na vlastní pěst není možná nebot s námi bude cestovat starší člověk).Četl jsem na internetu v diskusích,že by se to mělo vyplatit jak finančně...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
destinace pro mladé
(příspěvků: 1)
autor:
Dominik
vloženo:
08.08.2006 21:45:52
Dobry den, sme partia 18-20 rocnych chalanov a chceme ist na dovolenku, niekde kde chodia tiez mladi a kde su dobre diskoteky, nocny zivot. PORADTE PROSIM P.S. - moze byt costa brava v spanielsku, alebo Istria- Porec?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Alexandria a Egypt
(příspěvků: 9)
autor:
Sabrina
vloženo:
08.08.2006 13:49:51
Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s touto cestovkou co se týče Egypta. My sní letíme letos poprvé. Moc děkuji za každou odpověĎ
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Eso travel
(příspěvků: 2)
autor:
Alena
vloženo:
08.08.2006 13:47:54
Čtu si zde reakce na cestovky.Je to zřejmě hodně o ceně, ale já se již několikrát vydala na cesty s CK ESO travel Praha.Podle mě nemá chybu. Byla jsem s nimi např. 2x v Thajsku a to vlastně individuálně, v letě, vrátila jsem se před týdnem. Vše precizně...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Markotour
(příspěvků: 13)
autor:
Iva
vloženo:
07.08.2006 16:51:27
Jedeme letos na dovolenou do Černé Hory s CK Markotour z Brna, zatím jsem našla jen negativní zkušenosti, byl s touto cestovkou někdo spokojen? Děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
POZOR INVIA
(příspěvků: 8)
autor:
 anonym
vloženo:
07.08.2006 16:35:33
Jak to,ze Invia.cz nedodrzuje zakon? od 1.8.2006 musi u kazeho zajezdu psat,ktera je poradajici CK a i po tomto datu mlci i jeji operatori!!!! Co to je? takhle si vazi svych klientu? Proc jine CK a CA zakon dodrzuji?... POZOR NA INVIA
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz