Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Sunny days
(příspěvků: 2)
autor:
Hlína
vloženo:
07.08.2006 15:40:57
Mame katastrofalni zkusenost s CK Sunny Days z Krety v letosnim roce. Nebylo splneno temer nic ze slibu v katalogu, neodpovidala ani uroven hotelu (minimalne o 2 az 3 tridy nizsi nez CK deklarovano), zpozdeni letu o vice nez 6 hodin cestou tam a pres...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Paradiso garden
autor:
E. Šagiová
vloženo:
07.08.2006 14:51:13
Pokud má někdo informace a zážitky z tohoto hotelu, velice ráda si je přečtu
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Paradiso garden
(příspěvků: 1)
autor:
E. Šagiová
vloženo:
07.08.2006 14:51:06
Pokud má někdo informace a zážitky z tohoto hotelu, velice ráda si je přečtu
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
SUN HOLIDAY BEACH - TUNISKO- HAMAMET
autor:
IVETKA.PAMELA@SEZNAM.CZ
vloženo:
05.08.2006 11:44:05
S CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ BEST REISEN JSEM SI ZPATILA ZÁJEDZ NA 11 DNÍ DO 2* HOTELU... JE TAM ŠPÍNA NA POKOJÍCH, VÁŽNĚ HNUS... NEDOPORUČUJI ANI CSTOVNÍ KANCELÁŘ ANI HOTEL. KDO BY MĚL VÍCE DOTAZŮ K HOTELU( ŠPÍNĚ ) ZODPOVÍM AN ICQ 229-221-372 IVET...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
s kym do Recka?
(příspěvků: 6)
autor:
Sona
vloženo:
05.08.2006 09:24:54
Muzete mi poradit, ktera CK je spolehliva na Recko? Chci letet z Brna a taky tam pristat /se Sunny Days se to loni nepovedlo)). V Recku chci ubytovani primo na plazi /at nedopadnu jak vloni,co jsem si X dni vybirala hotel na netu a pak nas stejne ubytovali...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
VAROVÁNÍ PŘED CK MEDINA TOURS
(příspěvků: 7)
autor:
Petra
vloženo:
04.08.2006 13:58:53
Pokud mohu doporučit vyhněte se této CK. Už před odletem začaly problémy. Pokyny k odletu nám přišly teprve 3 dny před odletem. Proběhla změna letového řádu, kdy jsme museli absolvovat cestu do Turecka s přestupem v Istanbulu. Dále jsme doslali jiný...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Varování před CK Vítkovice - tours
(příspěvků: 4)
autor:
Poliak Milan, Nový Jičín
vloženo:
02.08.2006 16:26:00
Varuji Vás před CK Vítkovice-tours. Byli jsme před týdnem s jmenovanou CK v Chrovatsku Pula-Banjole. Skutečně vydatný zážitek za 10.200,- Kč na osobu, na 7 dní , nocí s polopenzí a dopravou autobusem. Právě doprava byla tou nejstinnější stránkou celého...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Autopůjčovny v Keni
autor:
Irča
vloženo:
01.08.2006 17:38:49
Ahojda!!!!Stále ještě se marně snažíme sehnat nějakou levnou autopůjčovnu v Keni. Nemáte někdo tip? Díky moc!!!
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
PACIFIC CLUB TURECKO
(příspěvků: 4)
autor:
Milada K
vloženo:
01.08.2006 12:52:42
Vrátila jsem se tuto sobotu.Celá naše skupina měla střevní potíže.Hotel má 4 hvězdy.No ale ty snad napadaly z nebe.NEODPOVIDA!!!!!!!!!Jídlo diskutabilní stojíte v řadě s talířem jak ve školní jídelně nuda,klimatizaci v noci vypínají.Internet který...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Cesta na Nový Zéland
(příspěvků: 1)
autor:
Luboš Vlk
vloženo:
31.07.2006 18:20:38
Odlétám na Zéland 11.9. kdyby se chtěl nikdo připojit vlkplzen@seznam.cz
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz