Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
destinace pro mladé
(příspěvků: 1)
autor:
Dominik
vloženo:
08.08.2006 21:45:52
Dobry den, sme partia 18-20 rocnych chalanov a chceme ist na dovolenku, niekde kde chodia tiez mladi a kde su dobre diskoteky, nocny zivot. PORADTE PROSIM P.S. - moze byt costa brava v spanielsku, alebo Istria- Porec?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Alexandria a Egypt
(příspěvků: 9)
autor:
Sabrina
vloženo:
08.08.2006 13:49:51
Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s touto cestovkou co se týče Egypta. My sní letíme letos poprvé. Moc děkuji za každou odpověĎ
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Eso travel
(příspěvků: 2)
autor:
Alena
vloženo:
08.08.2006 13:47:54
Čtu si zde reakce na cestovky.Je to zřejmě hodně o ceně, ale já se již několikrát vydala na cesty s CK ESO travel Praha.Podle mě nemá chybu. Byla jsem s nimi např. 2x v Thajsku a to vlastně individuálně, v letě, vrátila jsem se před týdnem. Vše precizně...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Markotour
(příspěvků: 13)
autor:
Iva
vloženo:
07.08.2006 16:51:27
Jedeme letos na dovolenou do Černé Hory s CK Markotour z Brna, zatím jsem našla jen negativní zkušenosti, byl s touto cestovkou někdo spokojen? Děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
POZOR INVIA
(příspěvků: 8)
autor:
 anonym
vloženo:
07.08.2006 16:35:33
Jak to,ze Invia.cz nedodrzuje zakon? od 1.8.2006 musi u kazeho zajezdu psat,ktera je poradajici CK a i po tomto datu mlci i jeji operatori!!!! Co to je? takhle si vazi svych klientu? Proc jine CK a CA zakon dodrzuji?... POZOR NA INVIA
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Sunny days
autor:
Hlína
vloženo:
07.08.2006 15:40:57
Mame katastrofalni zkusenost s CK Sunny Days z Krety v letosnim roce. Nebylo splneno temer nic ze slibu v katalogu, neodpovidala ani uroven hotelu (minimalne o 2 az 3 tridy nizsi nez CK deklarovano), zpozdeni letu o vice nez 6 hodin cestou tam a pres...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Paradiso garden
autor:
E. Šagiová
vloženo:
07.08.2006 14:51:13
Pokud má někdo informace a zážitky z tohoto hotelu, velice ráda si je přečtu
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Paradiso garden
(příspěvků: 1)
autor:
E. Šagiová
vloženo:
07.08.2006 14:51:06
Pokud má někdo informace a zážitky z tohoto hotelu, velice ráda si je přečtu
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
SUN HOLIDAY BEACH - TUNISKO- HAMAMET
autor:
IVETKA.PAMELA@SEZNAM.CZ
vloženo:
05.08.2006 11:44:05
S CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ BEST REISEN JSEM SI ZPATILA ZÁJEDZ NA 11 DNÍ DO 2* HOTELU... JE TAM ŠPÍNA NA POKOJÍCH, VÁŽNĚ HNUS... NEDOPORUČUJI ANI CSTOVNÍ KANCELÁŘ ANI HOTEL. KDO BY MĚL VÍCE DOTAZŮ K HOTELU( ŠPÍNĚ ) ZODPOVÍM AN ICQ 229-221-372 IVET...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
s kym do Recka?
(příspěvků: 6)
autor:
Sona
vloženo:
05.08.2006 09:24:54
Muzete mi poradit, ktera CK je spolehliva na Recko? Chci letet z Brna a taky tam pristat /se Sunny Days se to loni nepovedlo)). V Recku chci ubytovani primo na plazi /at nedopadnu jak vloni,co jsem si X dni vybirala hotel na netu a pak nas stejne ubytovali...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz