Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Hotel Golden Lotus
(příspěvků: 3)
autor:
Lukáš Kapras
vloženo:
09.07.2006 14:48:20
Dobří lidé, nebyl někdo na místě viz: http://www.kesit.com/kemer/glotus.htm ? Vzhledem k tomu, že tam pozítří letíme, bych byl strašně vděčný za nějaké zkušenosti ... Díky moc! Lukáš
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Cechoslovaci puvodem, nabizime ZDARMA pobyt ve FRANCII
(příspěvků: 1)
autor:
Bea Koch
vloženo:
30.06.2006 14:07:26
Nedisponujice automobilem, par 30 a 35 let s sestiletym ditetem rozumi cesky i slovensky, hleda 3 mista v aute. Bydlime v Parizi, mame pronajaty obrovsky dum v Normandii- 130 km od Parize s bazenem, krbem, barbecu na pozemku 5 000 metru, nabizime...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Egypt/Hurghada/Safaga/Hotel Solymar Paradise Beach ****
autor:
HANČA
vloženo:
28.06.2006 21:07:51
Nemá někdo zkušenost s hotelem Solymar Paradise Beach v Egyptě? Letím příští týden.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Zkušenosti s CK Redok
(příspěvků: 16)
autor:
Aneta
vloženo:
28.06.2006 09:45:51
Nemáte prosím někdo zkušenost s CK Redok? Děkuji za každý názor.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Dominikánská republika
(příspěvků: 23)
autor:
Verča
vloženo:
27.06.2006 22:54:02
Ráda bych se zeptala na zážitky a dojmy z Dominikánské republiky. A kdy je nejvhodnější doba na odcestování?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
KOVOTOUR PLUS nebo raději MINUS
(příspěvků: 5)
autor:
 anonym
vloženo:
26.06.2006 14:13:38
Jak může vypadat Vaše dovolená s CK KOVOTOR PLUS Na internetu nabízela CK Kovotour plus pobyt v Chorvatsku DUGI OTOK hotel Luka. V prospektech zmiňované kanceláře byl nabízen hotel s výhledem na moře WC/ sprcha na pokoji, plná penze...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
dovolena na Mauritiu
(příspěvků: 29)
autor:
Rajen Pillay
vloženo:
26.06.2006 07:51:02
ptali jste se kde je nas pension na Mauritiu, na zapadni strane, blizko nejhezci plaze Flick an Flack, ubytovani ve ve vile s 4 loznicema, 2 koupelny, velka kuchyn, jidelna, terasa a bar, fotto a dalsi iformace zasleme na pozadani. ahoj Rajen
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
BULHARSKO
(příspěvků: 6)
autor:
ANDREA
vloženo:
22.06.2006 20:40:27
AHOJKY NEBYL NEKDO NAHODOU V BULHARSKU NA SLUNECNIM POBREZI?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
let Praha Belfast 30. června
(příspěvků: 1)
autor:
Tereza
vloženo:
19.06.2006 11:03:42
Snažím se prodat jedno místo v letence pro skupinu Praha belfast dne 30. června, za 3000,-. je nutno nastoupit společně (letenka je pro skupinu, na mé jméno). má někdo zájem? chtěla jsem zde napsta inzerát, ale systém mi tvrdí, že nejsem zaregistrovaná,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kurzy měn v Egyptě
autor:
marcelap
vloženo:
16.06.2006 09:48:35
Vrátil se teď někdo z Egypta,kdo mi mi mohl sdělit kurzy EUR/El a USD/EL? Díky za info
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz