Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
htl Ambassador - Rhodos
(příspěvků: 2)
autor:
Vera
vloženo:
08.06.2006 10:43:41
Prosím, kdo má nějaké zkušenosti s pobytem v hotelu Ambassador na Rhodosu a jaké jsou možnosti- cenové relace při stravování v restauracích. Máme jen snídani.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Egypt - Taba - hotel MORGANA resort
(příspěvků: 3)
autor:
Martin
vloženo:
06.06.2006 10:13:22
Dobrý den, mohu prosím požádat o informace, kdo byl v hotelu Morgana resort**** v Tabě? Pouze s CK Fischer, NE Exim a jemu podobná CK.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Blue Style delegáti
(příspěvků: 4)
autor:
Karel
vloženo:
04.06.2006 18:32:47
Dobrý den, přítelkyně odlétá jako delegátka CK Blue Style do Řecka, prosím všechny kteří mají negativní zkušenosti s touto CK, především z pohledu zaměstnanců, aby mě kontaktovali. Děkuji. Karel, karelfol@seznam.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
I´m traveling ???
autor:
Pavla
vloženo:
01.06.2006 19:18:10
Máte prosím někdo zkušenost s touto cestovkou? Doufám,že když jsem na těchto stránkách našla jen jednu menší stížnost,bude vše O.K. Ale radši se ptám,všem dík
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hotel Incekum Beach Resort
(příspěvků: 22)
autor:
Daniela
vloženo:
01.06.2006 15:21:52
Dobrý den, pokud někdo byl v tomto 5-ti hvězdičkovém hotelu nedaleko Alanye, prosím napište své dojmy. Děkuji.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kdo zná Balkan Travel?
(příspěvků: 4)
autor:
David
vloženo:
31.05.2006 18:43:50
Zdravím všechny, v spnu jedu s Balkan Travel do Bulharska - Ravda. Jestli máte někdo nejaké info této CK, tak se prosím ozvěte. Zajímá mě jejich přístup, chování delegátů, atd. děkuji kontakt: dave.felis@seznam.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Guinea (Conakry) - nová adresa ambasády v Banjulu
(příspěvků: 1)
autor:
Helena
vloženo:
31.05.2006 01:51:36
Ráda bych upozornila cestovatele do Guinei, kteří chtějí žádat o vízum v Gambii, že údaje v Lonely Planet (West Africa, vyd. říjen 2002) jsou zastaralé. Nová adresa je: Honorary Consulate of the Guinea (Conakry), 151 Mosque Road, Serekunda, PO Box 384...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hladam spolucestovatelaUSAsrpenO6
(příspěvků: 1)
autor:
 anonym
vloženo:
30.05.2006 19:22:33
Ahojky.Som študentka a červen,červenec a srpen planujem stravit v USA v jednom letnom kempe v Michigane.Ked tam skoncim s pracou,rada by som v USA este trochu cestovala,nieco si uzila.Hladam niekoho(najlepsie tiez studenta/studentku) kto ma chut a moznost...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Doporučte hotel v Hurgadě
(příspěvků: 14)
autor:
Marcela
vloženo:
29.05.2006 10:42:40
Chystám se letos do Hurgady,zatím sbírám informace o hotelech,ale u některých se recenze diametrálně liší,může mi někdo poradit s výběrem hotelu? Z nabídky mě zaujaly hotely : la Pacha,Mina Mark, Sultan Beach,Grand Azur.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Bulharsko
autor:
 anonym
vloženo:
28.05.2006 21:41:47
zajimalo by me, jake je more v Bulharsku, konkretne Nesebar.kazdy rika o Bulharsku neco jineho.dekuji
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz